В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного впроваджують методику викладання спеціальних дисциплін іноземними мовами.

В рамках навчального процесу на кафедрі плодоовочівництва, виноградарства та біохімії в онлайн-режимі було проведено відкриту лекцію на англійській мові з дисципліни «Спеціальне плодівництво». Тема лекції: Sweet cherry cultivation technology.

Лектором виступив кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Павло Бондаренко. Лекцію слухали студенти різних курсів спеціальності 203 «Садівництво і виноградарство» та викладачі факультету АТЕ.

В ході лекції будо проаналізовано вітчизняні та світові тенденції у вирощуванні черешні, особливості біології та екології культури, традиційні та інтенсивні аспекти технології вирощування черешні.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії