17 червня 2020 року у Таврійському державному агротехнологгічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся ІІІ етап конкурсу «Кращий куратор ТДАТУ 2020 року». Він показав, що куратор академічної групи – це професійна особистість, яка має надзвичайні творчі здібності, що вміє застосовувати індивідуальний підхід у вихованні студентів, володіє новими сучасними технологіями.

За право носити почесне звання «Кращий куратор» змагалися 4 конкурсанти: Валентина Демко куратор ФЕБ, Марина Постнікова ЕКТ, Вікторія Скиба факультет АТЕ, Ірина Мілаєва МТФ.

Конкурс проводиться з метою вдосконалення та активізації роботи кураторів груп, підвищення ролі, престижності і мотивації кураторської діяльності. Основним завданням Конкурсу є аналіз і оцінка роботи куратора, виявлення і розповсюдження кращого досвіду роботи кураторів в університеті. Університетський конкурс є складовою аналогічного Всеукраїнського конкурсу.

Конкурс у ТДАТУ проводиться у три етапи: перший – відбірковий кафедральний, серед кураторів кафедр, як інформаційний звіт про роботу куратора на засіданнях кафедр факультетів; другий – факультетський, за участі переможців першого етапу, кращих кураторів кафедр факультету; третій – заключний, за участі кращих кураторів факультетів, переможців другого етапу.

Оцінка роботи куратора здійснюється за наступними основними показниками: успішність і відвідування занять студентами групи; проведення кураторських годин: зміст, явка; участь студентів групи в олімпіадах, конференціях, тематичних конкурсах різних рівнів; участь студентів групи в масових заходах факультету та університету; залучення студентів до наукової роботи, участі у спортивних секцій, художній самодіяльності, роботі клубів за інтересами; робота студентського самоврядування; робота зі студентами групи у гуртожитку; підтримка зв’язку (у разі необхідності) з батьками студентів; представлення студентів групи до заохочень або стягнень тощо.

За результатами конкурсу, кращим куратором ТДАТУ була визнана Вікторія Скиба.

Редакційно-видавничий відділ