Колектив Таврійського державного агротехнологічного університет уімені Дмитра Моторного вітає асистента кафедри вищої математики і фізики Ларису Халанчук з успішним захистом кандидатської дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності «Прикладна математика».

Тема дисертації: «Структуровані дискретні моделі для розв’язку крайових задач».

Лариса Халанчук працює у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2016 року на посаді асистента кафедри вищої математики і фізики.

З 2017 року – керівник гуртка «Математика» Малої академії наук Мелітополя, у зв’язку з реорганізацією МАН з 2019 року працює керівником гуртка «Математика» Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках.

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!

Колектив ТДАТУ