Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного вітає із захистом дисертації к.т.н, доцента кафедри «ТМКП імені професора В.М.Найдиша» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук Євгена Гавриленка. Тема дисертації: «Моделювання обводів у просторі можливого розташування монотонних кривих» зі спеціальності 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка.

В роботі досліджено і розроблено теоретичні методологічні основи моделювання обводів точкових рядів довільної конфігурації в просторі можливого розташування кривих ліній із заданим поєднанням геометричних характеристик, що є подальшим розвитком варіативного дискретного геометричного моделювання геометричних образів за заданими умовами і є продовженням розвитку наукового методу Мелітопольскої школи, яка була заснована д.т.н., професором В.М. Найдишем.

Запропоновані дискретні аналоги стичних сфер і значень скруту, пропоноване програмне та розроблене алгоритмічне забезпечення дозволяє підвищити якість моделювання складних поверхонь, що значно покращує якість промислових виробів, і скорочує витрати часу на створення програм для верстатів з ЧПК. Розробленні рекомендації прийняті до впровадження на провідних промислових підприємствах міста.

Добру оцінку надали опоненти здобувачеві Гавриленку Євгену Андрійовичу за пропонований їм метод. Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Володимир Ванін, Національний технічний Університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ); доктор технічних наук, професор Віктор Несвідомін, Національний університет біоресурсів і природовикористання України (м. Київ); доктор технічних наук, професор Євген Пугачов Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне).

Ректорат, профком,
кафедра технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. професора В.М.Найдиша