З 15 квітня по 31 травня, в останні місяці навчального року, кафедра «Іноземні мови» провела І Всеукраїнський конкурс «AROUND THE GLOBE» серед учнів 9-11 класів. Організатори Конкурсу мали на меті зацікавити молодь до вивчення іноземної мови та світової культури, сприяти формуванню іншомовної компетентності, формуванню міжкультурної комунікації учнів на основі країнознавчих матеріалів. Враховуючи загальноукраїнський карантин, спричинений світовою пандемією Covid-19, конкурс пройшов дистанційно.

Головним завданням І Всеукраїнського конкурсу «AROUND THE GLOBE» було створити постер про будь-яку англомовну країну англійською мовою з обов’язковою умовою зазначити 10 причин, чому саме цю країну варто відвідати. До конкурсу допускались як одноосібні роботи авторів, так і колективні (детальніше ознайомитись з роботами можна за посиланням). Найбільш активну участь у конкурсі взяли учні шкіл, гімназій та ліцеїв Запорізької та Херсонської областей.

Переможці обиралися за результатами голосування експертного журі з урахуванням умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, а також за результатами відкритого он-лайн голосування.

Он-лайн голосування на «Приз глядацьких симпатій», у якому взяло участь близько 400 респондентів, тривало з 18 до 24 травня. Зі значним відривом, отримавши 131 голос, переможцем відкритого онлайн-голосування та призером глядацьких симпатій став постер “Australia”, автором якого є Андрій Антропов, учень загальноосвітньої школи №11 м. Мелітополя (вчитель – Наталія Ігнатьєва.).

Диплом І ступеня отримав автор постера «The USA» Станіслав Стасенко, Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія» (вчитель – Олена Степанова).

Дипломом ІІ ступеня нагороджена авторка постера «Singapore» Євгенія Бакляк, Стокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель – Марина Дороховська).

Дипломи ІІІ ступеня отримали дві конкурсні роботи: «Seychelles» – автор Іван Кривонос та «Ireland» – автор: Валерій Прокопенко, КЗ “Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня “Творчість” ЗОР (вчитель –Оксана Салій).

Усі конкурсанти отримали сертифікати учасників конкурсу, а переможців було нагороджено дипломами та пам’ятними призами.

Щиру подяку висловлюємо кожному вчителю за чудову підготовку учасників та вагомий внесок у формування творчої особистості учнівської молоді.

Сердечно вітаємо переможців, а також дякуємо кожному, хто долучився до конкурсу, бажаємо успіхів і творчої наснаги.

Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос;
координатори Конкурсу,
викладачі кафедри «Іноземні мови»