Завершено ІV Всеукраїнський конкурс «AROUND THE GLOBE» серед учнів 9-11 класів, головним завданням якого було створити плакат (постер) англійською мовою про Українські діаспори у країнах світу.

Цього року, незважаючи на воєнний стан в Україні, тимчасову окупацію Мелітопольщини та інших районів Запорізької та Херсонської областей, постійні обстріли українських територій, участь у конкурсі взяли учні навчальних закладів різних регіонів України.

За результатами голосування експертного журі найкращими роботами було обрано цього року:

Диплом І ступеня – «Wandering children: Ukrainians on the other bank of the Atlantic» (учень КЗ “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.” ЗОР)
Диплом ІІ ступеня – «Ukrainian diaspora around the world» (учениця КЗ “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст.” ЗОР)
Диплом ІІІ ступеня – «Ukrainian diaspora in Germany» (учень Мелітопольського ліцею №10)

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати, а їх вчителі Подяки за виховання талановитої молоді!

Колектив кафедри «Іноземні мови» висловлює подяку всім учасникам конкурсу та має надію, що наступного року Всеукраїнський конкурс розширить кордони та більше учасників зможуть взяти участь, позмагатися і продемонструвати свої навички та вміння іншомовної комунікації у Вільній Україні.

Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос;
координатори конкурсу: викладачі кафедри «Іноземні мови» ТДАТУ