Кюрчев ВМ фото3

Шановні колеги, викладачі і співробітники університету, та всі освітяни! Щиро вітаю Вас із Днем працівників освіти! Цей день завжди урочистий і хвилюючий, є справжнім святом мудрості, доброти і людяності. Адже з педагога починається для юного покоління  незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

У непростий час Ви виховуєте молоде покоління українців, відстоюєте гідність освітянської праці, своєю енергією, професіоналізмом та щедрістю душі допомагаєте людям. Низький Вам уклін за Вашу самовіддану працю, за душевне тепло і мудрість, за ті знання, якими Ви щедро ділитеся зі своїми учнями та студентами!

У цей день нашого професійного свята щиро бажаю Вам нових успіхів, невичерпного ентузіазму, натхнення, благополуччя і подальшого процвітання! Нехай з Вами завжди будуть любов, повага і безмежна вдячність тих, кому Ви дали путівку в життя!

З повагою та найкращими побажаннями,

ректор університету, доктор технічних наук,

професор Кюрчев Володимир Миколайович

13_bouquet