Здобувачі вищої освіти магістерської програми «Агрокебети» разом з викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали на підприємство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Мелітопольська черешня». Візит відбувся в рамках гранту «Агрокебети-Схід» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

В ході екскурсії студенти оглянули інтенсивні сади черешні та інших плодових дерев, де основне місце приділяють науці. Адже господарство постійно досліджує різні умови формування врожаю «візитної картки Мелітопольського району», яка вже стала брендом – Мелітопольської черешні. Дослідивши усі фактори господарство впроваджує нові елементи технології вирощування і зберігання своєї продукції у виробництво.

Детальніше про візит на ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня» дивіться за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки