Днями у Запоріжжі в палаці спорту “Юність” відбувся традиційний, урочистий захід “MLT SPORT AWARDS 2023”, на якому були відзначені спортивні досягнення мелітопольців за 2023 рік.

Спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури та спорту привітав Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Цей рік назвали “Роком відродження спорту Мелітополя”. Не дивлячись на надзвичайно складну ситуацію, через окупацію нашого міста і втрати всієї спортивної інфраструктури та обладнання, Мелітопольський спорт живе! А наші спортсмени продовжують підіймати прапори Мелітополя й України на найпрестижніших змаганнях, як всередині країни, так і за кордоном.

Дуже приємно, що серед багатьох спортсменів та тренерів відзначено співробітників та студентів нашого університету.

В номінації “ТОП-ТРЕНЕР” заслужені нагороди отримали заслужені тренери України, старші викладачі кафедри фізичного виховання і спорту Абдуллаєв Алтай Карам огли та Валерій Газаєв. “СПОРТСМЕНОМ РОКУ” в неолімпійських видах спорту визнано заслуженого майстра спорту України з богатирського багатоборства, переможця командного чемпіонату Світу, переможця Кубка Європи, переможця чемпіонату України з богатирського багатоборства Валерія Газаєва. Також він отримав ще і третю нагороду у номінації “ТОП-СПОРТСМЕН”.

За особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, ігрових видів спорту, популяризацію здорового способу життя, організацію й проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів в 2023 році відзначено подяками виконавчого комітету Мелітопольської міської ради д.т.н., професора, радника ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева, який на громадських засадах обіймає посаду голови Мелітопольської федерації футболу, та в.о. завідувача кафедри фізичного виховання і спорту Олексія Нестерова. Грамотою за особистий внесок у розвиток ігрових видів спорту нагороджено старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Олександра Магулу.

Цього дня не обійшлися без нагород і наші титуловані студенти. За особистий внесок у розвиток студентського спорту та спортивні досягнення у 2023 році нагороджені грамотами Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради:

• студента І курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій Іллю Філоненка, який у 2023 спортивному році виграв чемпіонат світу з кікбоксингу в Німеччині та отримав почесне спортивне звання “Майстер спорту України міжнародного класу” з кікбоксингу ІСКА;
  • студентку VI курсу факультету агротехнологій та екології Єлизавету Семенюк, гравця жіночої мелітопольської команди з флорболу “Скала”, кандидата в майстри спорту України з флорболу.

Зустріч пройшла в дружній неформальній атмосфері. Дякуємо співробітникам та студентам ТДАТУ за всі перемоги, які вони подарували нашому місту та університету в цьому році! Ваша праця, волевиява, наполегливість та талант принесли чудові результати та показали високий рівень ваших досягнень.

Ми пишаємося вашими досягненнями й бажаємо вам натхнення та сили на нові виклики. Нехай наступний 2024 спортивний рік буде сповнений яскравих перемог та незабутніх моментів! Вперед до нових вершин!