Метою Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки є створення сприятливих умов для розвитку в суспільстві громадської ініціативи та самоорганізації, формування та діяльності інститутів громадянського суспільства, налагодження партнерської взаємодії між ними та органами державної влади, органами місцевого самоврядування.

Міністерство ветеранів АТО України організувало низку онлайн-зустрічей, в ході яких було проведено громадські обговорення Стратегії. В обговоренні Стратегії взяли участь й науковці ТДАТУ – декан факультету економіки та бізнесу Ганна Ортіна та доцент кафедри маркетингу Анастасія Коноваленко. Внесено пропозиції щодо розвитку взаємодії науки, бізнесу та громадських об’єднань задля створення сприятливих умов для ветеранів АТО у Мелітопольському регіоні.

Анастасія Коноваленко,
доцент кафедри маркетингу