У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного продовжується заохочення преміями викладачів, які захистили дисертації. Ця процедура проводиться згідно з рішенням Конференції трудового колективу та Положенням про преміювання працівників ТДАТУ.

22 грудня ректор Таврійського ДАТУ Володимир Кюрчев урочисто привітав ще трьох викладачів, які успішно захистили дисертації у 2020 році. Серед них: докторські дисертації захистили доценти Євген Гавриленко (кафедра технічної механіки та комп`ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша) та Олена Тітова (помічник ректора з міжнародних питань). Кандидатську дисертацію захистила асистент кафедри геоекології та землеустрою. Вікторія Скіба.

– Ті, хто у теперішній час займається наукою, дійсно гідні пошани. Бажаю вам, шановні науковці, нових досягнень та перемог, – звернувся до присутніх Володимир Кюрчев.

Редакційно-видавничий відділ