Міністерство закордонних справ Румунії і Міністерство національної освіти та досліджень Румунії надають стипендії для навчання в університетах Румунії.

Отримувачі стипендії зможуть навчатися лише румунською мовою.

Студенти, які не володіють румунською мовою на достатньому рівні, мають пройти підготовчий курс для вивчення мови протягом року. Після цього необхідно буде скласти іспит з румунської мови на базі університету або надати сертифікат підтвердження рівня володіння румунською мовою (щонайменше В1) відповідно до загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Відбір кандидатів на навчання відбуватиметься на основі конкурсу.

Детальна інформація щодо конкурсу та список необхідних документів опубліковані на сайті МЗС Румунії.

Документи для участі у програмі подаються до Посольства Румунії в Україні, а також до дипломатичного представництва, акредитованого в Бухаресті, країни походження кандидата.

Останній день подання документів – 30 квітня 2021 року.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту: osvita.ua