МОН провело конкурсний відбір експертів до складу секцій за фаховими напрямами до Експертної ради МОН для забезпечення проведення якісної експертизи проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

Валентина Верхоланцева, к.т.н, доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, яка водночас обіймає посаду заступника декану Механіко-технологічного факультету, була обрана експерткою у секції «Продовольча безпека, ресурсозберігаюче сільське та лісове господарство, дослідження морських, прибережних та внутрішніх вод, біоекономіка» в експертну раду МОН.

У 2020-21 роках Валентині Верхоланцевій президією Комітету з Державних премій України у галузі науки і техніки було призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Довідково: Вищу освіту Валентина Верхоланцева здобула у Таврійському державному агротехнологічному університеті, який закінчила у 2010 році, за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв», та отримала кваліфікацію – магістр з обладнання переробних і харчових виробництв. У 2016 році захистила дисертацію та отримала наукову ступінь кандидата технічних наук.

Перше установче засідання Експертної ради МОН у секції «Продовольча безпека, ресурсозберігаюче сільське та лісове господарство, дослідження морських, прибережних та внутрішніх вод, біоекономіка» відбулося 6 серпня. Модератором засідання виступив Роман Безус, д.е.н, уповноважений Міністерством освіти і науки України.

Вітаємо Валентину Верхоланцеву з обранням до складу Експертної ради МОН. Бажаємо подальших успіхів у робoті.

Редакційно-видавничий відділ