Талановита та цікава молодь змінить Україну на краще.

Знайомтесь, Віктор Майоров, випускник ТДАТУ 2022 року, спеціальність Публічне управління та адміністрування.

Віктор – реаліст по життю, активний громадський діяч та справжній патріот  своєї країни.

Зараз він обіймає посаду головного спеціаліста управління культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області. Організатор багатьох цікавих проектів у Youth Hub “People.ua“. Планує й надалі розвивати молодіжну політику, адже саме молодь є потужним двигуном розвитку сучасної європейської України.

Чекаємо у ТДАТУ не байдужих, креативних, готових  розбудовувати нашу державу!

Більш детально ти можеш ознайомитись з кафедрою Публічне управління та адміністрування за посиланням

Зацікавився спеціальністю? Можеш завантажити мотиваційні листи.

ОБИРАЙ ТДАТУ, ВЧИСЬ У НАЙКРАЩИХ!

Сайт приймальної комісії ⤵️

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube