“Uni-Biz Bridge Camp” – це освітній літній онлайн-кемп з розвитку soft skills для викладачів. З 11 по 14 липня 2022 року викладачі кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос були учасниками онлайн конференцій, де виступали представники бізнесу, тренер Національного банку України, амбасадор з фінансової грамотності на тему soft skills та було організовано World-cafe на тему “Університет майбутнього після перемоги”.

Протягом чотирьох днів організатори, ментори, спікери проекту демонстрували презентації, проводили опитування, анкетування, дискусії, відповідали на запитання слухачів та давали посилання на інструменти від спікерів та на матеріали вебінарів:

– “Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами” Віталія Сватко, ментора SoftServe IT Academy;
– “Професійне вигорання” Осередчук Ольги, Training Manager Sigma Software;
– “Стратегія win-win-win: cтуденти – роботодавці – університети” Куриленко Романа, начальника Відділу сприяння працевлаштуванню та роботи з випускниками КНУ імені Т. Шевченка;
– “Діджиталізація освіти” Погонюк Оксани, тренера Національного банку України, амбасадора з фінансової грамотності, автора тренінгових програм;
– “Як вести соцмережі університету?” Джулай Марини, CEO UGEN.

UBB Camp — це проєкт, який мав на меті допомогти викладачам України розвиватися та здобувати нові навички у дуже складний період для всієї країни. Все, чого викладачі досягли протягом цього заходу, матиме безпосередній вплив на нашу молодь через вклад в забезпечення освітнього процесу в Україні.

Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос,
викладачі кафедри «Іноземні мови» ТДАТУ