2 та 3 березня у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам денної форми навчання з усіх спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр».

Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно і ось настав той самий день, коли студентам вручили довгоочікувані дипломи.

Цього року Таврійський державний агротехнологічний університет дав путівку у нове життя 210 випускникам-магістрам, в тому числі 58 інженерам-механікам, 33 інженерам-енергетикам, 22 агрономам та екологам, 73 фахівцям економічного спрямування (економістам, фінансистам, бухгалтерам та маркетологам) та 24 інженеру з комп’ютерних наук, з переробної промисловості. 75 студенти отримали дипломи з відзнакою!

Для цих студентів, а нині дипломованих фахівців, закінчилися найкращі студентські роки, які подарували їм перше кохання, вірних друзів, хвилювання перед екзаменами, поразки і перемоги.

Урочистий захід було розпочато з гімну України та за традицією присутні вшанували пам’ять покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та пам’ятника викладачам і студентам, які загинули у роки Другої Світової війни.

До випускників звернулися ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович, а також декани факультетів із привітальними словами та сердечними побажаннями зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе у професійній діяльності, знайти свою мету і йти до неї.

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович разом із ректором університету під бурхливі оплески залу вручали дипломи нашим магістрам, обличчя яких одночасно сяяли радісними посмішками та смутком розставання.

Від голови студентської ради університету Кондратенко Ірини пролунали зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги і вдячності, які присвятили кураторам, викладачам, батькам і випускники. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для отримання якісної освіти, підтримували та допомагали.

Підтримати своїх випускників прийшли батьки та рідні, які дуже пишались важливим життєвим досягненням – здобуттям диплома магістра.

Вітаємо Вас, дорогі випускники, із здобуттям диплому магістра! Бажаємо впевненості в собі, професійних успіхів, непохитної віри у свою велику мету, процвітання в рідній Україні!

Пам’ятайте місто, у якому навчались, свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став першим ключем, на шляху до вашої професійної мрії.

Олеся Каританова, прес-служба  університету,

Юлія Кондратюк, начальник РВВ,