31 березня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного пройшов квест «Тест-контроль першокурсників» для студентів факультету агротехнологій та екології.

Зазвичай активісти факультету АТЕ проводять «Квест першокурсників» восени, але через карантинні обмеження, його довелось відкласти на березень. Студентам першого курсу ідея прийшлась до вподоби і вони із задоволенням погодились взяти участь.

Представники студентської ради факультету вирішили випробувати новоспечених на знання території Університету. Спочатку кожна команда отримала по одному вказівнику із зашифрованою назвою станції. На кожній локації студентів чекали найрізноманітніші завдання, виконавши які, вони отримували ребус або загадку з наступною станцією. Першокурсників чекали наступні випробування:

• «Показуха» – перевіряла акторські вміння і креатин за допомогою гри в Крокодила;
• «Намалюй асоціацію» – тут студенти мали проявити творчий підхід та зобразити своє бачення факультету;
• «Спорт» – можливість проявити свою влучність за допомогою гри в дартс;
• «Приведи до ладу» – тест на організованість і командну роботи. Гравці мали вистроїтись градацією за переліком критеріїв;
• «КВК» – перевірка на почуття гумору та винахідливості;
• «Вгадай мелодію» – улюблена гра меломанів;
• «Контрольний іспит» – тут учасники повинні були зіставити правильно прізвище, ім’я та по батькові представників керівного складу університету.

По завершенню квесту студенти отримували номінації та солодкі подарунки. Переможником стала команда, яка найшвидше і найякісніше впоралась зі всіма завданнями – група спеціальності «Садівництво та виноградарство».

Дякуємо всім учасникам та організаторам за веселу гру!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ