27 червня на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулась конференція за результатами виробничої практики серед студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Практична підготовка студентів є складовою частиною освітнього процесу і спрямована на оволодіння студентами системою професійних вмінь і навичок, а також первинним досвідом професійної діяльності та має сприяти саморозвитку майбутнього фахівця. Головною метою практичної підготовки є систематизація і розширення теоретичних навичок самостійної роботи у розв’язанні конкретних економічних та управлінських завдань, які входять у коло обов’язків фінансиста.

З доповідями виступили:

1. Хитров А.О. – група 41 ФК: місце виробничої практики – Мелітопольську ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області;
  2. Орлова В.Є. – група 41 ФК: місце виробничої практики – Павлівська сільська рада Генічеського району Херсонської області;
  3. Кінчевська Г.С. – група 21 СФБ: фермерське господарство «Ромокс», с. Оріхівка Приазовського району Запорізької області.

Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівників та отримали корисний досвід за результатами проходження виробничої практики.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування