4-6 квітня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що проводився згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1266 від 20 жовтня 2016 року.

За результатами рецензування наукових робіт галузевою конкурсною комісією, робота Генчевої Крістіни Вадимівни, студентки 1 курсу магістратури напряму підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки та бізнесу (науковий керівник к.е.н., доцент Захарова Наталя Юріївна), була визначена претендентом на перемогу і отримала запрошення на фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

На науково-практичній конференції 4-6 квітня 2017 р. виступило 48 студентів з 35 ВНЗ України. Студентка Генчева К.В. презентувала наукове дослідження на тему «Оцінка фінансової безпеки підприємства та напрями її забезпечення в ТОВ «Агрофірма Україна» Мелітопольського району Запорізької області».

За результатами захисту наукової роботи Генчева Крістіна Вадимівна була нагороджена грамотою за активну участь.

К.е.н,. доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування Чкан І.О.