26 серпня у змішаній формі відбулось розширене засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Головою засідання був перший проректор університету, к.т.н., доцент Олександр Ломейко.

Порядок денний складався з таких питань:

1. Про затвердження складу Науково-методичної ради університету на 2022-2023 навчальний рік.
2. Про внесення змін до Положення про Науково-методичну раду ТДАТУ.
3. Про затвердження Положення про Навчально-науковий центр ТДАТУ.
4. Про план роботи та основні задачі відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ на 2022-2023 навчальний рік.
5. Про внесення змін до Положення щодо планування та обліку основних видів робіт науково-педагогічних працівників ТДАТУ.
6. Про роботу Освітнього порталу університету.
7. Різне.

На початку засідання ректор університету Сергій Кюрчев ознайомив присутніх із першими результатами цьогорічної вступної кампанії та окреслив основні виклики й задачі, які постали перед науково-педагогічними працівниками в умовах війни. Було підкреслено, що незважаючи на переміщення університету на підконтрольну Україні територію, до м. Запоріжжя, Таврійський державний агротехнологічний університет залишається на високому рівні за ступенем довіри своїх випускників, здобувачів освіти та абітурієнтів і їхніх батьків, тож упевнено продовжує роботу у 2022-2023 навчальному році.

Голова Науково-методичної ради, перший проректор університету Олександр Ломейко наголосив на необхідності затвердження складу НМР на 2022-2023 н.р. у зв’язку з кадровими змінами та реорганізацією окремих підрозділів університету.

Начальник ННЦ Тетяна Шарова ознайомила членів НМР зі змінами у Положенні про Науково-методичну раду ТДАТУ. Було оновлено склад НМР, оновлено перелік підрозділів та служб університету, з якими взаємодіє НМР з питань, що належать до її підпорядкування. Також було представлено і затверджено Положення про Навчально-науковий центр ТДАТУ, де визначено мету, завдання і функції ННЦ; права та обов’язки співробітників цього нового підрозділу.

Завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності університету Радміла Скляр доповіла про план роботи та основні задачі відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ на 2022-2023 навчальний рік.

Голова Науково-методичної ради, перший проректор університету Олександр Ломейко та проректор з наукової роботи Анатолій Панченко ознайомили членів ради та завідувачів кафедр зі змінами до Положення щодо планування та обліку основних видів робіт науково-педагогічних працівників ТДАТУ. Підкреслено, що зміни стосуються розділів методичної та наукової роботи і пов’язані зі змінами видів діяльності та вдосконаленням освітнього й наукового процесів.

Начальник ННЦ Тетяна Шарова доповіла про роботу Освітнього порталу університету. Наголошено на загальній готовності порталу, оновленні реєстру дисциплін, необхідності вчасного наповнення електронних навчально-методичних комплексів на Освітньому порталі.

У різному обговорили пропозиції до плану роботи Науково-методичної ради та Вищої школи педагогічної майстерності, а також питання, пов’язані з військовим обліком здобувачів освіти.

З усіх питань, що були розглянуті на засіданні Науково-методичної ради, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.