23-24 червня у Полтавській державній аграрній академії під керівництвом голови підкомісії спеціальності 201 “Агрономія” професора В.В. Гамаюнової пройшло засідання групи з розробки стандартів вищої освіти зі спеціальностей 201 “Агрономія” та  203 “Садівництво та виноградарство”.

У роботі взяли участь: декан факультету агротехнологій та екології Таврійського ДАТУ І.Є. Іванова, декан агрономічного факультету Херсонського ДАУ І.М. Мринський, декан агрономічного факультету Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва О.В. Романов, декан факультету агротехнологій та екології ПДАА М.М. Маренич та завідувач кабінету методичного супроводу природничо-екологічної підготовки та агрономії ДУ “НМЦ “Агроосвіта” МОН України Л.В. Малинка.

У ході роботи було розроблено кінцеву редакцію стандартів вищої освіти спеціальностей 201 “Агрономія” і 203 “Садівництво та виноградарство” першого та другого рівнів вищої освіти.

Також в ході зустрічі гостей було ознайомлено з освітнім процесом, науковою роботою академії, зокрема навчально-виробничним відділом селекції та кафедрами факультету, дослідним полем. Гострими питаннями для обговорення стали аспекти підвищення рівня якості аграрної освіти та подальшого його наближення до світових стандартів.

Інформаційний супровід: декан факультету АТЕ Іванова І.Є.