26 грудня відбулось останнє в цьому році засідання вченої ради. Порядок денний складався з чотирьох питань:

• Обрання на посаду директора Ногайській коледж ТДАТУ за конкурсом;
  • Про результати ректорської перевірки залишкових знань студентів університету;
  • Аналіз показників кадрового забезпечення у 2018-2019 н.р. підготовки фахівців за спеціальностями університету на відповідність вимогам Ліцензійних умов;
  • Про рівень підготовки здобувачів вищої освіти з іноземних мов.

На початку засідання ректор Володимир Миколайович Кюрчев вручив диплом кандидата технічних наук Руслану Кушлику, який захистив дисертацію на тему: «Обґрунтування параметрів електротехнологічного комплексу для покращення функціональних властивостей біопального» та побажав йому нових здобутків. Привітали на вченій раді і студентів Андрія Суховецького та Артура Бубліка, які здобули диплом першого ступеня і стали переможцями конкурсу на кращій комерційний проект, що відбувся в Київському національному торговельно-економічному університеті.

В ході засідання вченої ради відбулися вибори директора ВСП Ногайський коледж ТДАТУ. Одноголосним рішенням цей навчальний заклад очолив Олександр Герченов.

Ще в двох коледжах в зв’язку із закінченням контракту, були представлені виконуючі обов’язки директора. Мелітопольський коледж ТДАТУ тимчасово очолює  Куріна Л.О., а Василівський – Опанасенко Ю.В. Вибори на посаду керівника в цих навчальних закладах відбудуться вже у 2019 році.

Проректор з НПР Ломейко О.П. доповів про результати ректорської перевірки залишкових знань студентів університету.  Перший проректор Олександр Скляр доповів про стан кадрового забезпечення у 2018-2019 н.р. та відповідність його вимогам Ліцензійних умов.

Завідувач кафедри іноземних мов  Симоненко С.В. порушила одне з головних питань на сьогодні – рівень підготовки здобувачів вищої освіти з іноземних мов.

З усіх питань було ухвалено рішення, спрямовані на вдосконалення освітнього та наукового процесів в університеті.

Прес служба ТДАТУ