31 серпня 2018 року відбулось засідання вченої ради. Враховуючи рішення прийняте на конференції трудового колективу про зміну складу вченої ради, першим було порушене саме це питання.

У новому складі рада перейшла до вирішення наступних питань:

1. «Про організацію освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році».

У презентації даного питання проректор з НПР Ломейко О.П. представив головні завдання в освітній діяльності на 2018-2019 н.р. Серед них – вдосконалення освітніх програм та навчальних планів з усіх спеціальностей, моніторинг якості організації навчальних занять, організація дуальної форми навчання. Також важливі завдання – забезпечення високого рівня атестації здобувачів вищої освіти та високого рівня підготовки студентів для участі у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад,  впровадження автоматизованої системи управління освітнім процесом в університеті.

Вчена рада постановила продовжувати роботу над цими завданнями впродовж навчального року з метою вдосконалення всіх аспектів освітньої діяльності університету.

1. «Про підсумки профорієнтаційної роботи кафедр університету у 2017 -2018 навчальному році».

Проректор з НПР Ломейко О.П.  надав детальну інформацію про проведену роботу по кожній кафедрі, навівши графіки, які відображають картину здійсненої профорієнтаційної роботи. На основі цієї інформації вчена рада постановила не лише забезпечити постійний зв’язок зі школами, учнівською молоддю, батьками та активізувати іміджеву кампанію університету, а й продовжувати проводити Всеукраїнські олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників, забезпечити співпрацю нашого навчального закладу з відділами освіти, центрами зайнятості населення, молодіжними організаціями. Ректор університету Кюрчев В.М. наголосив, що дані заходи мають покращити результати профорієнтаційної роботи та вдосконалити її процес.

Прес-служба ТДАТУ

Доповідь Ломейка О.П. Про підсумки профорієнтаційної роботи.

Доповідь Ломейка О.П. Про організацію освітнього процесу.