Цього року традиційний День знань у ТДАТУ відбувся 2 вересня. Посвята вчорашніх школярів у студенти на площі Знань перед головним корпусом університету розпочалася о 9 годині ранку. ТДАТУ урочисто зустрів першокурсників, які щойно склали ЗНО, обрали майбутню професію та готові здобувати нові знання у нашому закладі вищої освіти.

Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень. В сучасних умовах ТДАТУ продовжує свої славні традиції, залишається в авангарді сучасних вузів України, активно використовуючи сучасні методики і технології у відповідності до кращих європейських та світових стандартів.

Захід розпочався з привітання першокурсників ректором університету,  доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААН Кюрчевим Володимиром Миколайовичем. Він побажав студентам та їх батькам здоров’я, мудрості, успіхів у здобутті обраного фаху та незабутніх студентських років. Крім цього ректор наголосив на тому, що професорсько-викладацький склад впродовж п’яти років стане для студентів взірцем порядності, професіоналізму та людяності, а отримана студентами освіта допоможе їм стати гарними фахівцями.

Серед першокурсників відзначились ті, хто склав ЗНО з найвищими балами. Ректор університету вручив їм нагороди та побажав подальших досягнень та перемог. Це: Щебликіна Валерія Миколаївна – спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» -випускниця Веселівської районної різнопрофільної гімназії,  Цвєткова Ганна Олесандрівна–спеціальність «Геодезія та землеустрій» – випускниця Менчикурівської ЗОШ, Синєгубов Артем Олександрович – спеціальність «Агрономія» – випускник Семенівської ЗОШ, Гойник Орина Вікторівна – спеціальність «Готельно-ресторанна справа» – випускниця Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16, Ростовцев Олександр Юрійович – спеціальність «Комп’ютерні науки» – випускниця Мелітопольської ЗОШ № 20.

На урочистий захід було запрошено випускників вишу, почесних гостей, серед яких заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров, голова Наглядової ради університету, Голова Аграрного Союзу України, генеральний директор ПП «АСКОН» Геннадій Новіков, голова Мелітопольської районної ради Запорізької області Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Сергій Селевич, благочинний протоієрей міста о. Максим. Гості побажали студентам сміливо втілювати свої мрії в життя, бути наполегливими та цілеспрямованими, плідно працювати на благо України та пам’ятати свою альма-матер – Таврійський державний агротехнологічний університет. Від студентства з привітанням виступив голова студентської ради Кирило Гончаров.

Під час урочистого заходу було здійснено покладання квітів до бюсту поета Т.Г. Шевченка та пам’ятників загиблим студентам та викладачам нашого університету, які брали участь Другій світовій війні. Також квіти було покладено до бюсту ректора академії Крижачківського Миколи Людвиговича.

На завершення урочистостей Володимир Кюрчев, як знак посвяти у першокурсники, вручив студентам символічні атрибути: Ключ від Країни Знань та Студентський квиток. А перший дзвоник, який пролунав у подвір’ї університету, ознаменував початок нового навчального року!

Прес-служба ТДАТУ