25 квітня 2018 року в ТДАТУ відбулось чергове засідання вченої ради університету. Роботу розпочали із хорошої традиції – привітання та нагород.

Ректор університету Кюрчев В.М. вручив диплом та ювілейну медаль Німецького товариства дослідження диких тварин та мисливства доктору біологічних наук, професору Волоху А.М. Ювілейна медаль українському науковцю вручена за особливі заслуги у вивчені диких тварин  та активну допомогу у розвитку україно-німецького наукового співтовариства.

Цей день став врожайним на дипломи переможцям всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт. Ректор вручив дипломи переможцям, привітав студентів з новими досягненнями і побажав подальших звершень у навчанні.

Порядок денний вченої ради був насиченим. Були розглянуті та обговорені такі питання:

1. Про роботу відділу охорони праці університету. Доповідав начальник відділу охорони праці Фандєєв О.А.
  2. Про стан профорієнтаційної роботи та перспективи набору вступників на навчання в університет у 2018 році. Доповідала начальник ВПДП Циновська Т.Т.
  3. Про результати атестації докторантів університету. Доповідала завідувач аспірантури Гуйва І.В.

Члени вченої ради ухвалили постанови щодо подальшої роботи за цими напрямками.

Під час засідання вченої ради було затверджено теми дисертацій на здобуття наукового ступеня, рекомендовано до друку з присвоєнням грифу «Рекомендовано вченою радою ТДАТУ» навчальних посібників та затвердженні Положення про ЦІТІС та веб-систему ТДАТУ.