26 січня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом ректора Володимира Кюрчева відбулось, перше в цьому році, засідання вченої ради. В умовах карантину воно проходило завдяки сервісу ZOOM.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Затвердження плану роботи вченої ради ТДАТУ на ІІ семестр 2020-2021 н.р.
2. Обрання за конкурсом на посади:
– завідувача кафедри геоекології і землеустрою;
– професора кафедри геоекології і землеустрою;
3. Про підготовку здобувачів освіти у фахових коледжах університету до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО.
4. Про роботу спеціалізованих вчених рад університету з підготовки кадрів вищої кваліфікації.
5. Різне.

Директори фахових коледжів Університету доповідали про підготовку здобувачів освіти до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Це питання дуже важливе, адже у разі успішного складання ЗНО з предметів, які визначені обов’язковими при вступі до ТДАТУ, випускники коледжів мають можливість стати студентами нашого Університету.

Затвердили на засіданні вченої ради план роботи на другий семестр. Шляхом таємного голосування члени вченої ради затвердили на посаду завідувача кафедри геоекології і землеустрою к.т.н, доцента Сергія Мовчана та на посаду професора цієї ж кафедри доктора геологічних наук Людмилу Даценко.

Голови спеціалізованих вчених рад університету Володимир Кюрчев та Сергій Кальченко доповіли про роботу рад з підготовки кадрів вищої кваліфікації.

На засіданні затвердили кандидатів на призначення стипендії Кабінету Міністрів України «За видатні заслуги у сфері вищої світи в Україні». Згідно з положенням претендувати на неї можуть науковці віком понад 70 років. У Таврійському ДАТУ ними стали: Ігор Сірий, Василь Кравець та Анатолій Волох.

Також вчена рада затвердила кандидатури молодих учених Олега Сокола, Надії Палянички та Юлії Холодняк на стипендію Верховної ради України.

Визначили члени вченої ради університету і претендентів на стипендію Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації. Кандидати на отримання стипендії ЗОР: Микита Семенов та Надія Шац, стипендії ЗОДА: Наталя Мартинова та Артем Філоненко.

Редакційно-видавничий відділ