IMG_0324 - копия23 квітня відбулось чергове засідання вченої ради. Ректор університету Кюрчев В.М. почав засідання з озвучення результатів олімпіад та нагородження переможців. Студенти ТДАТУ вкотре довели, що здобуті ними знання не лише стають запорукою їх перемог на різних олімпіадах і конкурсах, а й підвищують престиж нашого університету.

Серед нагороджених – студенти всіх факультетів, які приймали участь у олімпіадах на базах університетів всієї України.

Крім цього, ректор ТДАТУ нагородив переможців спортивної олімпіади університету серед професорсько-викладацького складу та співробітників. Грамоти отримали, як окремі співробітники, так і команди факультетів. Всі вони – яскраво проявили себе у різноманітних спортивних змаганнях – від тенісу до волейболу.

Після нагородження вченою радою було розглянуто атестаційну справу д.пед.н. Прийми С.М. на звання професора, а також запропоновано надати доктору наук з державного управління Ортіній Г.В. іменну стипендію для молодих вчених, за роботу присвячену актуальному сьогодні розвитку об’єднаних територіальних громад. Обидві ініціативи були підтримані вченою радою.

Порядок денний на 23.04.також включив:

1. Стан та перспективи розвитку міжнародних відносин університету.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Єфіменко Л.М. окреслила стан міжнародних зв’язків університету на сьогоднішній день та наявність програм міжнародного обміну студентів. Також розповіла про міжнародні програми для викладачів. Вчена рада постановила розширити партнерську мережу з набору іноземних громадян та активізувати участь як студентів, так і викладачів у різноманітних програмах.

2. Про основні напрямки діяльності органів студентського самоврядування університету щодо громадянського виховання та захисту прав студентів.

Голова студентської ради ТДАТУ – Щац Надія представила заходи, у яких приймають активну участь студенти університету. Вчена рада постановила посилити участь студентського активу у національно-патріотичному вихованні та громадському житті молоді. Також важлива частина роботи – участь у молодіжному парламенті м. Мелітополь.

Також, вчена рада заслухала інформацію докторанта Сербія Є.К. про стан виконання докторської дисертації.

Прес-служба ТДАТУ