45612121212Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації» відбулася 27-29 травня 2020 року на базі кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У роботі конференції взяли участь науковці Національної академії педагогічних наук України (НАПН України), Академії наук вищої освіти України (АН ВО України), викладачі національних та галузевих університетів та інших вищих навчальних закладів України, Австрії, Литви, США, Мексики. Понад 100 учасників конференції представили результати своїх наукових  досліджень за такими напрямками:

1. Інновації та закономірності розвитку природничо-математичних та технічних наук.
  2. Стан, шляхи і перспективи розвитку вищої освіти в умовах викликів та глобалізаційних змін.
  3. Використання інноваційних технологій в освітньому процесі як складова системи забезпечення якості вищої освіти.
  4. Формування м’яких навичок (soft skills) майбутнього фахівця: світовий, європейський та національний досвід.
  5. Впровадження засад STEM-освіти у процес навчання природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін.

Загалом було представлено 86 доповідей. За результатами роботи конференції сформовано Програму Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації» та видано Збірка Матеріалів конференції.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам конференції.

Програма конференції

Збірка матеріалів доповідей