2 вересня в місті Лисичанськ, Луганської області відбувся Кубок України з силового екстриму. Участь у змаганні взяв президент Федерації силового екстриму України, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету Газаєв Валерій Нодарович. Змагання відбувалося у ваговій категорії до 105 кг.

Валерій Газаєв встановив рекорд України в богатирської тязі акселя вагою в 250 кг, зробивши 10 повторень. Як він відзначив, це є перший рекорд країни у цій вправі. Крім тяги акселя, учасники виступили в богатирської каруселі вагою 300 кг, піднятті колоди в 124 кг на найбільшу кількість разів, брали участь в “Прогулянці фермера” з двома балонами по 130 кг кожен, проносячи їх на 40 метрів, і тягли фуру вагою у 8 тонн.

У підсумку, після виконання всіх п’яти вправ, Газаєв В.Н. виборов срібну медаль!

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших досягнень!

Прес-служба ТДАТУ