Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Валерій Газаєв та його учень Олександр Скрипченко очолили міжнародний рейтинг у своїх вагових категоріях.

Оновлений рейтинг опублікував датський аналітик Стів Маттенс, про що повідомив на своїй сторінці у Facebook Валерій Газаєв.

«Тільки що датський аналітик Stef Mettens оновив міжнародний рейтинг стронгменів. Вперше у світовій історії нашого спорту тренер і учень очолюють рейтинг в різних вагових категоріях! Ми дуже багато працювали, протягом п’яти років залишалися дуже активними спортсменами в своїх вагових категоріях на Всеукраїнській і міжнародній арені, виграли безліч змагань. Важка праця окупається. Вітаю свого учня Олександра Скрипченко з черговим міжнародним успіхом! Попереду у нас багато планів. Це тільки початок», – повідомив Валерій Газаєв.

Варто відзначити, що Валерій Газаєв виступає у вазі до 105 кілограмів, а його учень, Олександр Скрипченко – до 90 кілограмів.

Редакційно-видавничий відділ