Завідувач кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Валерій Газаєв увійшов в десятку найсильніших стронгменів світу у категорії 95 кг, які пройшли відбір на чемпіонат світу з Богатирський двоєборстві.

Ці змагання відбудуться у липні 2021 року в штаті Огайо, США.

Всього за право поїхати на чемпіонат боролося 985 важкоатлетів. Але пройшли відбір тільки 110 спортсменів. По десять чоловік у кожній ваговій категорії (п’ять категорій – у жінок і шість – у чоловіків).

Результати відбору визначались за підсумками національних чемпіонатів. У категорії 95 кг відбір проходило 192 спортсмени з усього світу. Валерій Газаєв став другим. Результат рахувався за сумарною вагою піднятих снарядів – металевої колоди і штанги з широким грифом (Акселя). Результат мелітопольця склав 535,2 кг. Його не набагато обійшов тільки спортсмен з Таїланду з результатом 539 кг.

В. Газаєв повідомив, що пройшли відбір у своїх вагових категоріях ще двоє українців. Сам же мелітополець зараз зосереджений на підготовці і налаштований на перемогу.

Редакційно-видавничий відділ