Не дивлячись на повномасштабну війну, здобувачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно беруть участь у престижних конкурсах та здобувають перемогу.

За результатами першого туру II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», двох студентів механіко-технологічного факультету ТДАТУ було відзначено нагородами. На підставі протоколів засідання журі» з напрямку агроінженерія здобувачів вищої освіти Максима Супруна (науковий керівник канд. техн. наук, доцент Олександр Вершков) i Дмитра Філенка (науковий керівник д-р техн. наук, професор Дмитро Журавель) нагороджено дипломами III ступеня.

Міжнародний конкурс «Аграрні науки та продовольство» проводиться з метою інтеграції України у світовий освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримки найбільш талановитих студентів, формування творчого покоління науково-активної молоді в аграрній науці, конкурентоздатної на міжнародному ринку праці. Цього року він проводився згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 на базі Миколаївського національного аграрного університету за напрямками: агрономія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, агроінженерія.

Оргкомітет Міжнародного конкурсу висловлює щиру вдячність ректору ТДАТУ, д.т.н., проф. Сергію Кюрчеву за участь здобувачів вищої освіти та високий рівень представлених ними конкурсних робіт!

Вітаємо наших здобувачів та їх керівників з Перемогою!