IMG_3892В рамках щорічних традиційних зустрічей зі студентами університету ректор ТДАТУ ім. Дмитра Моторного д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович провів зустріч зі студентами факультету економіки та бізнесу. Своє спілкування зі студентами факультету Володимир Миколайович розпочав із пояснення студентам, чому університет отримав ім’я видатного аграрія Героя України Дмитра Моторного. Далі він зупинився

на поточних та перспективних питаннях, які необхідно вирішити університету та факультету. Крім того, обговорювалися обов’язки студентів, дотримання ними навчальної дисципліни. Ректор зазначив, що наразі головним є відвідування лекцій студентами, а тому за цим будуть пильно слідкувати.

Володимир Миколайович не залишив поза увагою й досягнення студентів факультету за минулий навчальний рік. Він назвав кращу групу факультету, студентів, які досягли успіхів в навчальній, науковій, культурно-масовій, спортивній, волонтерській діяльності, а також тих, хто зробив вагомий внесок у діяльність студентської ради факультету. Зал відреагував оплесками  та оваціями.

Продовжилася зустріч відповідями ректора на питання, що хвилюють студентів факультету: питання стимулювання кращих студентів, можливість отримання освіти за кордоном, спілкування зі студентським активом вищих закладів освіти близького та дальнього зарубіжжя  тощо. Задавали студенти й питання, пов’язані зі матеріально-технічною базою університету та поліпшення якості харчування.

Зустріч пройшла продуктивно та оперативно. Володимир Миколайович зазначив, що прислухається до кожного студента та відкритий до спілкування у будь-який час.

За матеріалами: студенська рада ФЕБ