6 березня 2024 року відбулася онлайн зустріч представника компанії МХП  зі здобувачами вищої освіти та викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

zustrich_photo2

З привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор Олександр Ломейко На зустрічі були присутні декани механіко-технологічного факультету, факультету агротехнологій та екології та факультету, енергетики і комп’ютерних технологій, а також завідувачі випускових кафедр, куратори академічних груп із студентами старших курсів та куратори дуального навчання.

zustrich_photo3

Спеціаліст з навчання та розвитку компанії МХП Тетяна Ткачева виступила із пропозицією налагодження тісної співпраці щодо дуальної форми навчання здобувачів вищої освіти за наступними спеціальностями:

• 208  Агроінженерія
  • 181  Харчові технології
  • 131  Прикладна механіка
  • 133  Галузеве машинобудування
  • 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

zustrich_photo4

Особливо слід відзначити переваги дуального навчання на підприємствах МХП:

1. заробітна плата для студентів (15 тис. грн/міс.);
  2. офіційне працевлаштування;
  3. безкоштовне корпоративне житло у сучасному гуртожитку;
  4. безкоштовний трансфер з гуртожитку на підприємство;
  5. корпоративний спортзал;
  6. корпоративний психолог;
  7. супровід наставника-ментора та провідних спеціалістів;
  8. професійний розвиток майбутнього фахівця.

Слід зазначити, що Тетяна Ткачева представляє службу управління персоналом в напрямку виробництва, а агрохолдинг МХП включає 40 підприємств, що розташовані в 16 областях України. Крім того, є виробничі активи Perutnina Ptuj в Словенії, в Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині, а також офіси в ОАЕ, Нідерландах, Чехії.

zustrich_photo5

Зустріч відбулася у форматі діалогу, при чому значну активність проявили майбутні фахівці, яких особливо зацікавила дуальна форма навчання, можливість працевлаштування по завершенню навчання, а також оплата праці й умови проживання в МХП. Наприкінці зустрічі здобувачам було надано відповіді на всі питання, обговорено переваги й виклики при впровадженні дуальної форми здобуття освіти, а також обмінялися контактами для подальшої співпраці.

zustrich_photo6
zustrich_photo7
zustrich_photo8

Здобувачі вищої освіти ТДАТУ, які навчаються на старших курсах і мають мотивацію до підвищення рівня практичної підготовки і бажання перевестися на дуальну форму навчання на підприємствах МХП, просимо звертатися до кураторів груп і деканів факультетів для узгодження організаційних питань.

Презентація про МХП

Фото та відео гуртожитку МХП