У Запоріжжі відповідно до плану роботи ЗОДА 25 січня 2017 року на базі Обласного центру молоді відбулася зустріч голови Запорізької обласної державної адміністрації БРИЛЯ К.І. зі студентським активом області.

У зустрічі взяли участь представники всіх факультетів ТДАТУ, всього 30 осіб. У делегацію університету були включені також і студенти коледжів ТДАТУ – Мелітопольського, Василівського, Оріхівського.

Зустріч була присвячена святу студентів – «Тетяниному Дню». Губернатор області привітав студентів, детально виклав основні принципи молодіжної політики в області та змістовно відповів на болючі для студентства питання.

Дискусія з нашими студентами була найбільш значима. Деякі з тем дискусії:

Пінжаєва Лілія, в.о. голови студентської ради МТФ: Чи може студент Запорізької області отримати фінансування на реалізацію свого соціального або наукового проекту?

Федькін Вадим, студ. 3-го курсу Енергетичного факультету: Зараз молодому чоловіку дуже важко отримати квартиру або будинок. Як Ви бачите вирішення проблеми забезпечення житлом молодого фахівця – випускника ВНЗ?

Саржан Альона, представник студентської ради факультету Інженерії та комп’ютерних технологій: Що чекає в майбутньому студентів щодо стипендіального забезпечення? Які дії здійснює керівництво ЗОДА в питанні зниження соціальної напруженості з цього приводу?

Єремєєва Ксенія, голова студентської ради Мелітопольського коледжу ТДАТУ: Чи розглядається ще питання про переведення коледжів на фінансування з державного бюджету на місцевий? Думка та дії керівництва ЗОДА з цього приводу?

Гончаров Кирило, перший заступник голови студентської ради ТДАТУ: Як реалізується обласний перспективний проект щодо формування регіонального замовлення для університетів області на найбільш знакові для регіону спеціальності.

Також студентів області ознайомили з подальшими планами щодо розвитку, основних напрямків роботи Обласного центру молоді, запросили до активної співпраці у розробці та реалізації ряду молодіжних соціальних проектів.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР та студ. справ,

співорганізатор та учасник заходу