Кандидат на посаду ректора ТДАТУ д.т.н., професор Сергій Кюрчев розпочав проведення передвиборних зустрічей з колективами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Відповідно до графіка, перші зустрічі пройшли 27 та 28 жовтня у чотирьох відокремлених структурних підрозділах: Оріхівському, Василівському, Бердянському та Ногайському фахових коледжах ТДАТУ.

Колективам коледжів ТДАТУ кандидата представив заступник голови Організаційного комітету з виборів ректора, професор Олександр Скляр.

Сергій Володимирович презентував свою програму розвитку Університету на 2021-2026 роки. Програмою визначені основні стратегічні пріоритети у освітній, науково-дослідній, виховній роботі зі студентством.

Після представлення своєї програми, кандидат на посаду ректора відповів на запитання присутніх.

З програмою С.В.Кюрчева можна ознайомитися тут.

Оргкомітет з виборів ректора