maslana_2020_031 березня на міській площі Нової Каховки відбулося чергове свято Масниці. Скільки приємних асоціацій виникає при одному слові «Масниця»! Адже це свято, напевно, у кожного асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це одне з найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну.

Запальною хореографічною композицією «Разом — ми сила» (художній керівник Юлія Криворотова), студенти ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» гостинно закликали завітати до святково прикрашеного обійстя. Прокинувшись від зимового сну, ведмідь не втримався і завітав до нас на свято разом із дівчиною — Масницею, яка закликала Весну своїми смачними млинцями.

Студенти, які брали  участь у міському святкуванні Масниці привітали мера міста та гостей свята театралізованим виступом.

Яскраво прикрашена фотозона приваблювала і дорослих, і дітей для численних яскравих фото. Масниця, і справді стала святом радості, сміху, веселощів та весни. Сподіваємось, що після такого святкування весна прийде остаточно, а світлі і святкові емоції у нас залишаться до наступної Масниці!

Юлія  Криворотова, художній керівник коледжу