У жовтні 2018 року викладачі кафедри економіки відвідали тренінг «Експортні операції: крок за кроком», який відбувся  у Запорізькій торгово-промисловій палаті за підтримки Агенції регіонального розвитку Запорізької області та за сприяння Проекту ПРОМІС.

Актуальну інформацію про перші кроки виходу підприємства на закордонні ринки презентував експерт, керівник проектів Асоціації експортерів та імпортерів «ЗЕД» М.Є. Ларін.

Варто відзначити, що під час тренінгу було зроблено акценти на ризиках, які можливі в процесі зовнішньоекономічної діяльності та шляхи їх мінімізації. Лектор надавав поради та практичні рекомендації з питань маркетингового дослідження ринків, підтримки експорту та електронних ресурсів розвитку бізнесу.

Експертом висвітлено важливі питання міжнародного законодавчого супроводження ЗЕД, останні зміни в законодавстві України, зроблено акцент на необхідності підготовки та складання експортного плану підприємства.

Отриманий цінний практичний досвід в сфері міжнародних економічних зв’язків викладачами кафедри буде використано під час викладання таких дисциплін, як: «Зовнішньоекономічна діяльність», «Міжнародна економіка», «Правила міжнародних поставок» та інших.

Кафедра економіки