Агрокебети Competition – це щорічний конкурс проєктів серед студентів програми Агрокебети, основною метою якого є пошук перспективних ідей для агробізнесу та їх подальша реалізація за сприяння партнерів програми.

Це чудовий шанс для учасників проявити свої лідерські та організаційні здібності, навчитися працювати в командах, оформлювати бізнес-плани та правильно презентувати свої ідеї. Крім того, цього року в конкурсу є призовий фонд до 100 000 грн та можливість комерційної реалізації обраних проєктів разом з компаніями-партнерами програми Агрокебети.

Для фокусних напрямків ми маємо партнерів програми, які зможуть поділитися необхідною інформацією, експертно оцінити проєкти та допомогти в їх практичній реалізації. Але ми не хочемо обмежувати вас у виборі тематики, тому якщо у вас є дійсно цікаві пропозиції для інших сфер агробізнесу – подавайте їх без вагань.

Що ми шукаємо для агробізнесу:

• Нові бізнес-моделі та бізнес-ідеї.
  • Інновації для працюючих бізнесів.
  • Проривні розробки та перспективні технології.
  • Маленькі покращення, які можуть приносити великі результати.
  • Рішення для підвищення ефективності існуючих процесів та технологій.

Актуальні напрямки для розробки проєктів:

• Вирощування та переробка бобових.
  • Рішення для багаторічних насаджень.
  • Енергетичні культури та їх застосування.
  • Підвищення ефективності у рослинництві.
  • Інновації у сфері ефективного захисту рослин.
  • Бізнес з нішевими сільськогосподарськими культурами.
  • Підвищення ефективності у тваринництві (молочне скотарство, птахівництво, свинарство тощо).

Хто може брати участь у Агрокебети Competition?

На конкурс можуть подаватися проєкти, до команди розробників яких входять мінімум двоє студентів програми “Агрокебети”. Максимальний розмір команди – 5 осіб.

Критерії оцінки проєктів:

• Можливість практичної реалізації
  • Можливість оцінки економічної ефективності
  • Пропрацьованість та реалістичність бізнес-плану
  • Глибина опрацювання ідеї, її обґрунтування та презентація
  • Розуміння порядку наступних дій для реалізації проекту (Roadmap)
  • Правильність оцінки ринку, на який орієнтовано проект, та ситуації на ньому
  • Свіжість / Оригінальність / Новизна / Практична цінність

Як подати проєкт?

Для будь-якого проєкту потрібно дві основні речі – ідея та команда, тому зараз сконцентруйтеся на цьому завданні та шукайте натхнення!

16 листопада 2020 р. на даному сайті проєкту “Агрокебети” буде опубліковано шаблон презентації, на основі якого вам потрібно буде представляти свій проєкт.

30 листопада 2020 р. ми відкриємо онлайн-реєстрацію проєктів, яка триватиме до 6 грудня 2020 р.

Редакційно-видавничий відділ