За сприянням Бердянського районного центру зайнятості 09 лютого 2018 року у Бердянській РДА згідно з планом-графіком проведення профорієнтаційних заходів відбулась акція «Випускник 2018 року».

До участі в акції були запрошені представники навчальних закладів України, як вищої, так і професійно-технічної ланки: Запорізький національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького, Бердянський державний педагогічний університет, Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат, Бердянський відділ поліції.

Наш університет представили: начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Тетяна Томашівна, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, профорієнтаційна бригада кафедри ТС АПК у складі ст. викладача Новика Олексія Юлійовича, ст. викладача Бондара Андрія Миколайовича, а також голова сектору профорієнтації студентської ради Алексєєв Сергій.

У межах акції було проведено профорієнтаційну виставку. Майбутніх випускників та їх батьків детально ознайомили зі спеціальностями ТДАТУ, організацією навчального процесу, закордонними практиками, військовою підготовкою, перспективами працевлаштування, побутом і дозвіллям студентів. Представники університету провели серед присутніх школярів анкетування, щодо виявлення нахилів та профілів майбутнього навчання. За результатами цікавої співбесіди молодь отримала поради стосовно вибору свого майбутнього за умови врахування особистісних характеристик та потреб ринку праці.

З вітальним словом до учнівської молоді звернулась голова Бердянської районної ради Васильчик Жанна та зауважила що мета заходу – ознайомлення, формування і розвиток інтересів до обраної професії. Вона закликала випускників шкіл обрати фах до душі та стати у найближчому майбутньому опорою району та своєї країни.

Перед випускниками, запрошеними гостями докладно про університет, особливості навчання та Всеукраїнську олімпіаду ТДАТУ розповіла начальник ВПДП Циновська Т.Т. Вона звернула увагу, що участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного бала у сертифікаті ЗНО  при вступі до ТДАТУ. Динамічно і яскраво виступив голова сектору профорієнтації університету Алексєєв Сергій. Він розповів про можливості розширення свого світогляду під час навчання в університеті. Сергій зазначив, що не шкодує про свій вибір вишу, і усі його досягнення є результатом плідної співпраці з висококваліфікованими викладачами.

Тільки в результаті постійного взаємозв’язку у здійсненні профорієнтаційних заходів між відділом профорієнтації та довузівської підготовки, факультетами університету, центрами зайнятості, навчальними закладами, сім’єю ми зможемо сформувати у випускників шкіл стійке бажання вступати до лав нашого університету.

О.П. Спірінцева

методист відділу ПДП