Протягом минулого тижня у ТДАТУ проходив турнір із кіберспорту, організований студентами механіко-технологічного факультету.

На сьогодні кіберспорт визнаний офіціальним видом спорту та користується неабиякою популярністю серед гравців всього світу. За даними «Associated Press» у 2024 році його планують додати до списку Олімпійських ігор.

Учасникам була запропонована відома гра CS:GO. Ігровий процес складався із декількох раундів матчу між двома командами, одна з яких виступає у ролі «терористів», інша – «контртерористичного спецназу». Перед початком кожного матчу команди обирали карту, на якій мало відбутися протистояння. Мета – перемогти усіх супротивників та виконати завдання притаманне даній карті.

Загалом у кібертурнірі взяли участь 16 команд з усіх факультетів ТДАТУ. У фінальному протистоянні зустрілися 2 найсильніші команди: «DoubleG» МТФ та «Шалені бджілки» ЕКТ. По завершенню турніру команди, що ввійшли у топ-3, могли обрати будь-який приз із запропонованого переліку. Отже, підсумок кібертурніру:

1 місце – Шалені Бджілки – обрали приз «500 гривень».
2 місце – DoubleG – обрали приз у вигляді сертифікату на гру в «iQuest».
3 місце – Чарівниці Вінкс – обрали приз у вигляді сертифікату на гру у лазертаг від клубу «1st Legion».

Турнір видався захоплюючим та надзвичайно емоційним! За словами голови студентської ради механіко-технологічного факультету Артема Філоненка, кібертурнір планується проводитися на постійній основі.

Дякуємо активістам факультету МТФ за круту гру!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ