Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 311-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету, що відбувалися протягом листопада.

Переглянувши номер, можна дізнатися: про зустріч та знайомство слухачів проєкту «Агрокебети» з менторами, яку сходинку ТДАТУ у рейтингу UniRank University посідає та що випускники 30-х років своїм нащадкам залишили.

А також, читайте у номері: У ТДАТУ відбулися вибори ректора, урочисте нагородження кращих студентів з нагоди Міжнародного дня студента, здобувачі Таврійського ДАТУ – стипендіати міського голови та хто зі студентів Університету стипендію Кабінету Міністрів отримав.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ.

Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»