Магістратура – це форма навчання магістрів, підготовлених до науково-дослідної та педагогічної діяльності. Магістри повинні володіти ґрунтовної наукової базою і методологією наукового праці і бути в курсі сучасних інформаційних технологій та методів отримання та обробки наукової інформації.

Аспірантура – це самостійна форма отримання освіти, мета якої навчитися займатися науковою роботою. Аспірант повинен сам визначити науковий напрям, який його цікавить (або просто актуальний), вибрати тему дослідження, вивчити літературу, пов’язану з нею, організувати експеримент, отримати та обробити дані, порівняти свої результати з вже наявними в науці і зробити висновки.

Якщо магістри-дослідники 15 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету твердо вирішили пов’язати своє життя з науковою діяльністю чи викладанням, вступ до аспірантури – необхідний крок. Тому 31 жовтня магістри-дослідники 15 МБ АІ групи разом з  доцентом кафедри МСТТ Болтянським О.В. зустрілись з завідувачкою відділу аспірантури ТДАТУ Гуйва І.В.

Ірина Василівна докладно розповіла студентам про умови вступу до аспірантури. Це передбачає подальше викладання дисциплін у навчальному закладі, а для цього потрібні не лише певні знання, а й хист. Потрібно не просто досконало володіти матеріалом, а й уміти в доступному форматі донести його до студентів. Аспірантура − це хороший старт для вдосконалення своїх навичок на науковій ниві.

За матеріалами: кафедра МСТТ