берд.всп 4 jpg16 травня  студентка коледжу Кислова Олександра (група Т-2) та викладач української мови та літератури Бєлова Анастасія Олексіївна брали участь у ІІІ етапі IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів у Вінницькому технічному коледжі.

Ця олімпіада має на меті розкриття творчого потенціалу студентської молоді, а також є однією з форм популяризації української мови серед студентської молоді. Це об’єднання навколо рідного слова й культури задля розвитку і процвітання нашої держави, руху в напрямку європейської інтеграції, аби змінити нашу країну на краще.
Цього року Всеукраїнський етап олімпіади з української мови приймала мальовнича, багата літературними талантами Вінниччина, що виплекала та подарувала світові цілу плеяду творців художнього слова: класика української літератури Михайла Коцюбинського, майстра українського гумору Степана Руданського, літописця подільського краю Михайла Стельмаха, поета-дисидента Василя Стуса та ін.

Кислова Олександра показала високий рівень знань української мови, за що нагороджена почесним дипломом учасника ІІІ етапу IX Всеукраїнської олімпіади з української мови, а в підсумку олімпіади відзначена та нагороджена грамотою переможця у номінації «За високий рівень грамотності» (4 місце в рейтингу серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів).

Викладачка української мови Бєлова А.О. мала змогу поспілкуватися з колегами – викладачами коледжів з усієї України, отримала безцінний досвід роботи в складі журі Всеукраїнської олімпіади та була нагороджена подякою за якісну підготовку учасниці Всеукраїнського етапу олімпіади з української мови.

Попереду іспити ЗНО, до яких сумлінно готується Кислова Олександра та все студентство коледжу, тож хочеться побажати – УСПІХІВ та ПЕРЕМОГ! Адже хто невпинно працює, той неодмінно досягне бажаного! Не зупиняйтеся, крокуйте вперед з розумінням важливості цього етапу вашого життя та пам’ятайте: знання – це ваше майбутнє

За матеріалами сайту коледжу