0Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Херсонського ДАУ, які здобувають вищу освіту на спеціальності Садівництво та виноградарство, поспілкувались з міжнародним експертом з агроскаутінгу Патріком Байерсом.

Зустріч відбулася у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom. У спілкуванні також взяли участь: координатор проєкту Юрій Бакунін, проректор з НР ХДАУ Олександр Аверчев, директор ЗОГО ЗІКЦ «Агротаврія» Геннадій Подшивалов, завідувач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії ТДАТУ Максим Колесніков.

В ході бесіди студенти були ознайомлені з основними принципами та підходами в роботі Агроскаутінгу по всьому світу, окреслено основні напрямки розвитку агроскаутінгу на Україні, обговорено проблемні питання щодо механізмів практичної реалізації проекту.

В свою чергу Патрік Байерс виявляв зацікавленість студентів у вивченні напрямку агрономії та плодоовочівництва. Який зв’язок з сільським господарством мають вони та їх родина, яка саме робота зацікавила би студентів та якими мали б бути характеристики роботи, які б задовольнили майбутніх фахівців?

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії