Кожна ефективна діяльність заслуговує на визнання та пошану. В останні роки керівництво ТДАТУ удосконалило підходи до системи мотивації співробітників Університету. На основі аналізу наукових здобутків вчених ТДАТУ, високих досягнень Університету у міжнародних та національних рейтингах ЗВО, оновлені системи заохочення та стимулювання співробітників Університету.

Впродовж 2019-2020 років були розроблені:

– ПОЛОЖЕННЯ про порядок виконання робіт і оплати праці та преміювання працівників за замовленнями на проведення наукових досліджень…у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (2019 р.);
– ПОЛОЖЕННЯ про преміювання працівників ТДАТУ (2019 р.)
– Внесені зміни у КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та профспілковим комітетом ТДАТУ на 2020 – 2021 роки.

В цих документах визначені показники і умови преміювання науково-педагогічних, педагогічних працівників, адміністративно-правлінського та навчально-допоміжного персоналу з урахуванням досягнень співробітників та відповідно до визначених критеріїв.

Так, за останній час, згідно з рішення Конференції трудового колективу університету та у відповідності до пункту 2.17 Колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом університету, наказом ректора були премійовані у розмірі середньомісячної заробітної плати співробітники університету за активну публікаційну роботу у виданнях, які реферуються наукометричними базами Scopus, Web of Science:

– преміювали у розмірі посадового окладу:

За вагомі досягнення в науковій та педагогічній діяльності, особистий внесок в підготовку висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору економіки України та згідно з Колективним договором між адміністрацією та профспілковим комітетом університету, п. 4.8. розділ 4 оголошено Подяку і премійовано у розмірі 5000 грн. науково-педагогічних працівників, які занесені на Дошку Пошани ТДАТУ у 2019 році:

За вагомі досягнення в науковій та педагогічній діяльності, особистий внесок в підготовку висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору економіки України та згідно з Колективним договором між адміністрацією та профспілковим комітетом університету, п. 4.8. розділ 4 оголосити Подяку і преміювати у розмірі 5000 грн. науково-педагогічних працівників, які мають звання «ПОЧЕСНИЙ ПРОФЕСОР ТДАТУ»:

Вітаємо вас, шановні колеги. Наснаги, натхнення і подальших успіхів вам.

відділ інформації та аналітики ТДАТУ