Таврійський державний агротехнологічний університет долучився до всеукраїнської акції «Тиждень безпеки дорожнього руху», що проводиться в рамках реалізації глобального плану «Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020». Цей комплекс заходів був ініційований Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я», за участю Міністерства освіти і науки.

Мета «Тижня» – об’єднати зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства для виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання ПДР.

Сумна статистика каже сама за себе. Щороку на автошляхах України гине понад 4 тисяч осіб,  більш ніж 30 тисяч жителів нашої країни отримують травми. ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою серед дітей  від 5 до 14 років.

На кафедрі «Мехатронні системи та транспортні технології» ТДАТУ в рамках «Тижня Безпеки дорожнього руху», 14 листопада відбулась зведена кураторська година на тему: «Безпека на дорозі – збережене життя». В ній взяли участь студенти 11 АІ та 12 АІ груп (куратори Ірина Мілаєва та Олег Болтянський), а також студенти 14 МБАІ групи (куратор Сергій Мовчан).

Доцент Олег Болтянський розповів студентам про основні правила безпеки на дорогах та надання допомоги постраждалим у аварії. На жаль, деякі водії сідають за кермо автомобіля в нетверезому стані, наражаючи себе та оточуючих на небезпеку.  Студенти  із зацікавленістю  переглянули соціальні ролики на тему: «Ціна неуваги».

Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій