Студентський актив, співробітники ТДАТУ прийняли активну участь у обласному Благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України.

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримкам голови Запорізької ОДА К.І. Бриля у Запорізькому регіоні стартував третій Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямовуються на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потрапили до складної життєвої ситуації. Також за рахунок коштів марафону планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання, вивчення історичних національних військових традицій.

Наш університету – щорічно активний учасник Благодійного марафону до Дня Збройних Сил України. В цьому році зібрані студентським активом і співробітниками кошти були перераховані на рахунок ГО «Центр «Побратим».

Також на деяких кафедрах кошти були передані учасникам АТО нашого міста особисто. Як приклад, на кафедрі МВЗ була проведена виховна година патріотичного спрямування за участі інваліда ЗСУ, учасника бойових дій у зоні АТО Грінь Олександра Вікторовича.

Слава нашим Героям!

Грицаєнко І.М. – пом. ректора з ОВР