14 вересня у Лисичанську Луганської області проходив третій Кубок України з богатирського багатоборства. Ці змагання є другими за значимістю після Чемпіонату України.

Запорізьку область представляли лише два спортсмена, обидва з Мелітополя – президент Федерації силового екстриму України, президент Федерації мас-реслінгу України, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ ім. Дмитра Моторного Валерій Газаєв та його вихованець – двадцятирічний Дмитро Гуманенко.

Всього у змаганнях брали участь 15 атлетів з десяти областей України. Вони пробували свої сили у важкій – абсолютній ваговій категорії. Також було ще три вагові категорії – до 90 кг, до 105 кг і понад 105 кг.

Дмитро Гуманенко виступав у вазі до 90 кг і вперше за свою спортивну кар’єру став переможцем Кубка України. Він починав свою спортивну кар’єру з мас-реслінгу, є чемпіоном України серед юніорів. Перемога на Кубку України стала для нього першою великою перемогою на національному рівні. До цього, найбільшими досягненнями Дмитра була бронзова медаль Всеукраїнського турніру «Силачі старої школи» і призове місце на турнірі «Богатир Луганщини».

Валерій Газаєв виступав у категорії понад 105 кг, хоча в попередніх змаганнях брав участь у вазі до 105 кг. В загальному заліку своєї вагової категорії він зайняв I місце. Богатир відзначає, що змагатися було важко, у всіх спортсменів хороша фізична підготовка.

Найближчої суботи, 21 вересня, Валерій Газаєв візьме участь у Другому етапі Кубку Європи з богатирського багатоборства у Румунії в супер важкій ваговій категорії. 5 жовтня у Грузії він виступить на третьому етапі Кубка Європи. Валерій сподівається набрати на цих етапах хороші бали, щоб у фіналі боротися за перше місце.

Вітаємо спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»