Стажування за кордоном – один з найкращих способів розвинути свої навички, а також побачити світ та завести нові знайомства. ТДАТУ активно співпрацює з компаніями, які організовують навчання та роботу за кордоном. Це є частиною освітнього процесу університету та приваблює абітурієнтів навчатись у нашому навчальному закладі.

Так, 18 вересня о 8.45 в ауд. 1.208 Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного відбулася зустріч-презентація із компанією ГО «Молодь села» (м. Київ), щодо проходження виробничих практик у Німеччині. Компанія презентувала роботу на аграрних підприємствах Німеччини з якими співпрацює.  На зустрічі були присутні студенти механіко-технологічного факультету та факультету енергетики та комп’ютерних технологій.

Студенти дізнались про особливості проходження практики, її переваги та цінність для досконалішого освоєння своєї професії.

За матеріалами: відділ міжнародних зв’язків